Scroll to top

Okuliare

Okuliare v dnešnej dobe, tak ako mnoho vecí okolo nás, podliehajú módnym trendom.  Okrem toho, že ich používame k tomu, aby sme mali krajší pohľad na svet, slúžia nám aj  ako módny doplnok a dotvárajú náš imidž. Dokonca niekedy môžu skorigovať niektoré menšie nedostatky v tvári. Väčšina svetových výrobcov okuliarov sa riadi novými trendmi  a v mnohých prípadoch majú svoje kolekcie aj rôzne osobnosti umeleckého sveta. Pokiaľ si vyberiete okuliare trendové, alebo dáte prednosť starej a osvedčenej klasike, budeme radi, keď Vám budú slúžiť, budete sa v nich cítiť prijemne a stanú sa Vám každodenným spoločníkom a súčasťou Vašej osobnosti.

Okuliarové šošovky

V našich optikách ponúkame okuliarové šošovky od renomovaných výrobcov, firmy ESSILOR a HOYA, ktoré spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu optického zobrazovania.

Podľa požiadaviek zákazníkov môžme doporučiť okuliarové šošovky v rôznom stenšení, zafarbení, s antireflexnými úpravami, fotochromatické, ktoré reagujú na uv žiarenie zafarbením. Ďalej biznis šošovky na počítač a pracovnú vzdialenosť, multifokálne šošovky na videnie na všetky vzdialenosti. Na presné zameranie parametrov k výrobe individuálnych multifokálnych šošoviek slúži prístroj Visioffice, ktorý Vám pomôže aj pri výbere okuliarového rámu, nakoľko Vás odfotografuje a Vy sa následne môžte vidieť na monitore v niekoľkých video sekvenciach naraz.
Zábrus robíme na najnovších zábrusných systémoch Mr BLUE 2.0 od firmy ESSILOR.

Okuliarové obruby

V našich prevádzkach ponúkame okuliarové obruby a slnečné okuliare z najnovších kolekcií od svetových výrobcov.
Ponúkame značky ako GUCCI, SAINT LAURENT, CAROLINE ABRAM, FENDI, CELINE, MAX MARA, RAY BAN, DOLCE GABBANA, PRADA, VERSACE, ARMANI, HUGO BOSS,
Guy Laroche, Coco Song, LA MATTA, LES HOMMES, DAVIDOFF, JAGUAR, BLACKFIN, Silhuette a veľa ďalších.
Naši špecializovaní pracovníci Vám radi doporučia  druh, tvar či materiál obruby,  podľa hodnoty Vašej korekcie či Vašich špeciálnych požiadaviek  rám, ktorý je pre Vás najvhodnejší. V ponuke máme obruby pre deti aj dospelých, titánové obruby vhodné pre alergikov, plastové a kovové  obruby všetkých farieb, viazané, či vŕtané – patentné okuliare, okuliare so slnečným klipom.

Máte záujem o naše služby?

Uveďte vaše údaje a my vás budeme obratom kontaktovať.